24 Червня, 2024

Ласкаво просимо завітати на сайт UkrHalifax.com

1 min read

  Усім Україняцям привіт! Раді вітати Вас на сайті www.ukrhalifax.com! Цей волонтерський проект досить експериментальний, та носить суто інформаційний характер. Ми будемо намагатись ділитись лише корисною інформацією, яка зможе допомогти Вам та Вашим друзям.

Не для кого не секрет, що провінція Нова Скотія не дешева. Тут одні з найбільних налогів у Канаді.

 • Житло в Галіфаксі з початком повномасштабної війни в Україні сильно здорожчало, тому багато Українців відчувають труднощі, адже з дітьми найважче втриматись на плаву, не кажучи про інші витрати.
 •  Робота в Галіфаксі також є одним з актуальних питань для наших сімей. Не завжди вдається знайти роботу навіть чоловікам (не кажучи про жінок), тому будемо допомагати один одному хоча б якоюсь інформацією.
 • Наші фахівці. Можливо хтось із Українців, які вже давно живуть у Галіфаксі шукають саме наших спеціалістів, тому цей розділ – гарна можливість зв’язатись з людиною, та запросити на роботу.
 • Food Banks. Будемо якомога більше завантажувати корисних та актуальних фудбанків. Це допоможе зекономити поки адаптуєшся у новому середовищі.

Якщо ти володієш актуальною інформацією про роботу, житло чи являєшся гарним фахівцем – заповнюй нашу форму та надсилай нам.

  0

  Автор публікації

  Офлайн 5 місяців

  admin

  0
  Коментарі: 0Публікації: 10Реєстрація: 13-07-2023

  More Stories

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Авторизація
  *
  *